شهردار منطقه یک رفسنجان با تشریح عملکرد شهرداری منطقه در سه‌ماهه اول امسال، از صدور ۲۱۲ فقره پروانه مسکونی و تجاری در این محدوده خبر داد.

  • ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
  • لینک کوتاه

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری رفسنجان، مهندس حسین رزاق‌زاده اظهار کرد: اقدامات شهرداری منطقه یک رفسنجان در حوزه‌های مختلف از جمله پلیس ساختمانی، درآمد، صدور پروانه‌های مسکونی، تجاری و پایان کار تقسیم‌بندی می‌شود.

وی افزود: در بازه زمانی سه‌ماهه اول امسال تعداد ۲۱۲ فقره پروانه مسکونی، تجاری و مسکونی-تجاری صادر، تعداد ۸۹ فقره پروانه ساختمانی تمدید و تعداد ۷۶ فقره عدم خلاف ۸۱ فقره گواهی پایان‌کار و ۳۹ فقره پروانه حصارکشی صادر شده است.

شهردار منطقه یک رفسنجان در بیان عملکرد پلیس ساختمانی، گفت: در این مدت ۱۶۵ مورد جلوگیری از ساخت‌و‌ساز غیرمجاز، ۱۲۶ مورد جلوگیری از حفاری‌های غیرمجاز، ۱۱ مورد پلمب مغازه‌های متخلف و ساختمان‌های غیرمجاز و ۱۴۳ مورد کنترل حفاری‌های دارای مجوز در محدوده شهرداری منطقه یک رفسنجان صورت گرفته است.

رزاق‌زاده به درآمد شهرداری منطقه یک نیز در این بازه زمانی اشاره و عنوان کرد: در این مدت بالغ بر ۳ میلیارد ریال در حوزه خدمات شهری، بالغ بر ۲.۵ میلیارد ریال در حوزه نوسازی و بیش‌از ۲۴۰ میلیارد ریال در بخش صدور پروانه‌های ساختمانی در حوزه شهرداری منطقه یک شهری درآمد کسب شده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید