فینال مسابقات فوتسال جام رمضان «طلای کویر» با قهرمانی تغلیظ سرچشمه به پایان رسید.

  • ۱۴۰۲/۰۲/۰۴
  • لینک کوتاه

به گزارش روابط عمومی باشگاه ورزشی شهرداری رفسنجان، در روز پایانی مسابقات «طلای کویر» تیم تغلیظ سرچشمه در ضربات پنالتی با نتیجه ۵ بر ۴ تیم فست‌فود ویچ‌لند را از پیش رو برداشت و عنوان قهرمانی مسابقات «طلای کویر» را کسب کرد و در ادامه با انصراف تیم تربیت بدنی سرچشمه، تیم شهید حاج‌احمد امینی در جایگاه سوم مسابقات ایستاد.

در آیین اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان «طلای کویر» که با حضور شهردار،معاون فرماندار و مدیرعامل باشگاه برگزارشد، از محمد کبیری با اهدای دستکش طلا به عنوان دروازه بان برتر تجلیل شد.

در ادامه این آیین با اهدا ۵۰ میلیون تومان به تیم تغلیظ سرچشمه، ۳۰ میلیون تومان به تیم فست‌فود ویچ‌لند، ۲۰ میلیون تومان به تیم شهید حاج‌احمد امینی از تیم های اول تا سوم تقدیر شد.

گفتنی است؛ از تیم های شهدای صادق‌‌آباد، اپل‌هوم، قدس ، یاران‌سعید و پایگاه شهید باهنر اسماعیل‌آباد به ترتیب به عنوان تیم های پنجم تا هشتم و تیم اخلاق با اهدای جایزه نقدی پنج میلیون تومان تجلیل شد.

شایان ذکر است؛ این دوره از رقابت ها به مدت ۱۸ شب در سالن های ورزشی تلاش،کار و دانشگاه ولی عصر(عج) با حمایت باشگاه صنعت مس رفسنجان، باشگاه ورزشی شهرداری رفسنجان ، فرمانداری، بسیج ورزشکاران و هیات فوتبال برگزار شد.

عکس از امین قاسمیان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید