معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان با اشاره به آغاز اکران های مردمی فیلم های این جشنواره گفت: امسال بحث اکران در مساجد، هیئت ها، مدارس، حوزه های علمیه و دانشگاهها با جدیت بیشتر دنبال می شود.

  • منشتر شده در: ۱۴۰۰/۱۰/۲۰
  • توسط: خبرنگار رسانه شهرداری رفسنجان
  • تعداد بازدید: ۲۷
  • لینک کوتاه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری رفسنجان، حسین رمضانی اظهار کرد: نمایش فیلم های دوازدهمین جشنواره مردمی عمار با نمایش فیلم «آن زمستان» که روایتی از زندگی آیت الله مصباح یزدی عمار انقلاب بود، در مسجد امام خمینی(ره) رفسنجان آغاز شد.

رمضانی بیان کرد: با توجه به راه اندازی شورای محله، قصد داریم فیلم ها را با ظرفیت هیات امنا و دست اندرکاران، در مساجد شهر اکران کنیم و و در روستاهای شهرستان نیز آمادگی داریم که فیلمها را در اختیار بگذاریم؛ در عین حال درخواستهای مدارس، دانشگاهها و حوزه ها را برای اکران فیلم ها با کمک آموزش و پرورش و دانشگاهها پاسخگو هستیم.

رمضانی در خصوص نحوه در اختیار گرفتن فیلم های جشنواره عمار توضیح داد: از عموم ارگانها، نهادها و عموم مردم که تمایل به نمایش فیلم های جشنواره عمار در سازمان یا در نهادهای های مردمی و خانوادگی خود دارند دعوت می کنم برای در اختیار گذاشتن فیلم ها از یکی از راههای ثبت نام در سایت ekran.ammarfilm.ir و دانلود فیلم از بخش فیلم ها، ارسال کلمه «ثبت نام» در سامانه ۳۰۰۰۴۵۵۰، تماس با شماره ۰۲۱۴۲۷۹۵۰۰۰ یا مراجعه به معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان اقدام کنند.

رمضانی تصریح کرد: امیدواریم در سالهای آینده متولیان فرهنگی و فیلمسازان شهرستان بتوانند با برنامه ریزی و ساخت آثاری فاخر و ارزشمند با استفاده از ظرفیت عظیم مردمی این جشنواره هم فرهنگ غنی و ارزشمند شهرستان را به کشور معرفی کنند.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید