اداره امور بانوان شهرداری با همکاری مکتب حاج‌قاسم اداره آموزش و پرورش رفسنجان، برای ۲۰۰ نفر از دختران صراط اردوی سه روزه تربیتی را در دانشگاه ولی‌عصر(عج) برگزار کرد.

  • منتشر شده در: ۱۴۰۲/۰۶/۲۴
  • توسط: منیژه نوروزی
  • تعداد بازدید: ۲۴
  • لینک کوتاه

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری رفسنجان، رئیس اداره امور بانوان شهرداری رفسنجان با اعلام این خبر اظهار کرد: دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان ظرفیت‌های بالایی دارد که با تعامل با این دانشگاه در تابستان که خوابگاه‌های دانشگاه خالی از دانشجو بود برای اولین‌بار از این ظرفیت استفاده بهینه‌ای برای دانش‌آموزان مقطع متوسطه اول و دوم شد.

فهیمه محمدی اظهار کرد: این اردو هم برای آموزش و پرورش خیر کثیر داشت هم برای دانشگاه که دختران طرح نخبه‌پروری صراط از ظرفیت‌های دانشگاه دولتی شهر خود بهره‌مند شوند و در آینده بومی‌گزینی را نیز ملاک انتخاب خود قرار دهند.

وی با بیان این‌که این اردو با سه محور تربیتی، مهارتی و تفریحی برگزار شد، افزود: در این اردو طرح افق که برای استعدادیابی و هدفمندی و امید به آینده طراحی شده بود به‌صورت فشرده لحاظ شد و از اساتیدی چون آقای دکتر رنجبرکریمی ریاست دانشگاه ولی‌عصر(عج) و آقای شیخ‌زاده استاد نهج‌البلاغه بهره‌مند شدیم.

محمدی عنوان کرد: شرکت‌کنندگان در این اردو در کنار کارهای فرهنگی، در مسابقاتی در قالب مهارتی مانند آشپزی و کیک‌پزی و میوه‌آرایی و…. بین پایه‌ها شرکت کردند و درکنار آن هم از ظرفیت سالن ورزش و فضای ورزشی بهره بردند.

به گفته وی، اختتامیه این اردوی سه‌روزه در جوار شهدای گمنام دانشگاه با حضور خانواده این دختران برگزار شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید